O nas

Kim jesteśmy?

Inspirujemy ludzi. Aby czuli, myśleli, dbali i działali. I ostatecznie zmieniali świat poprzez tworzenie niemożliwych do pominięcia historii! Jak? Rozumiemy biznes. I rozumiemy ludzi.

Wiemy, co jest potrzebne marce – na każdym etapie jej rozwoju – dzięki naszej strategicznej wiedzy biznesowej i doświadczeniu biznesowemu. Znamy zasady gry. Po drodze nawet dodaliśmy kilka swoich.
W końcu wiemy, co jest potrzebne, aby autentycznie połączyć się z odbiorcami. MMC to istotne, wyraźne historie dostarczone we właściwy sposób, we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Co robimy?

Dysponujemy umiejętnościami pisania historii i zdrową obsesją na punkcie wyników, które pozwalają osiągnąć spektakularny sukces. Realizujemy projekty, które naprawdę działają – niestandardowe strony internetowe, kampanie marketingowe, wsparcie sprzedaży i… wiele innych.

Nasza strategia

Strategia naszej marki odpowiada na potrzeby rynku. Zaistnienie na dzisiejszym rynku, a także umocnienie pozycji, to nie lada wyzwanie. Najważniejszym komponentem naszej strategii jest pozycjonowanie marki – z perspektywy szans na sukces sprzedażowy.
Strategia komunikacji – obejmująca zarówno kanały online, jak i offline – pozwoliła nam na budowę spójnego, wyrazistego wizerunku. Znamy potrzeby, pragnienia i preferencje naszych odbiorców.

Branding

Sztuka układania informacji i jej wizualizacji – to jeden z przepisów na sukces w sprzedaży. W MMC zajmujemy się kompleksowym projektowaniem layoutu pod kątem sprzedaży. Dlaczego to jest ważne? W końcu… Jak Cię widzą, tak Cię piszą! Ta najstarsza marketingowa prawda najlepiej odzwierciedla nasze intencje.

Wszystkie najlepsze marki świata mają dokładnie sprecyzowane zasady wizualne dla swoich marek, opakowań, stron, produktów. Gdy to wszystko jest dobrze zaprojektowane, przynosi ogromne korzyści marce. Dlatego nasza strategia wizualna to pozytywne skojarzenia naszych klientów!

Design

Design jest naszą pasją, a każdy projekt wyzwaniem. Tworzymy nietuzinkowe opakowania, materiały reklamowe, sklepy i projekty cyfrowe. Wszystko traktujemy z pełnym zaangażowaniem i wiarą w sukces.

Spójne i dobrze zaprojektowane materiały marketingowe są wizytówką naszej firmy. To właśnie one pozwalają wyróżnić swoją markę czy projekt na tle konkurencji. Nasi graficy kompleksowo opracowują projekty graficzne odpowiednie dla różnorakich zastosowań.

Marketing treści

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu wartościowego, zaskakującego i trafnego kontentu!
Nawet ⅔ internautów poświęca czas na wyszukiwanie informacji o markach, które wzbudziły ich zainteresowanie. Stworzenie ciekawej treści pozwoliło nam więc na zaspokojenie ich potrzeb.
Co ważne, koszty marketingu treści są tańsze w porównaniu do tradycyjnego marketingu i generują dużo więcej lead’ów! Nie wspominając o zyskanym zaufaniu odbiorcy i znacznym wzroście jego zaangażowania.

Wsparcie sprzedaży

Kompleksowo obsługujemy wszystkie procesy wsparcia sprzedaży niezależnie od ich skali i rozłożenia w czasie.
Rozwijamy się i ciągle ulepszamy nasz sposób działania. Dzięki nowoczesnej technologii nieustannie podnosimy poziom świadczonych usług.
Naszą główną siłą są ludzie. Szkolimy najlepszych. To dzięki sumiennym i dobrze wyszkolonym pracownikom jesteśmy w stanie działać szybko i sprawnie, niezależnie od poziomu złożoności zlecenia.

Co zrealizowaliśmy do tej pory?

Nasz kreatywny team tworzy historie, które poruszają, emocjonują, inspirują. Indywidualna, przemyślana strategia, która stoi u początku każdego projektu sprawia, że każda nasza kampania buduje niepowtarzalną więź pomiędzy naszą marką a odbiorcami.

Czym się inspirujemy?

Lubimy myśleć o sobie jak o paczce dobrych znajomych. A to oznacza, że chcemy, aby każdy czuł się częścią naszej paczki, spełniony i pełen energii do wspólnego tworzenia.
Dlatego ciężko pracujemy, aby dopasować pasje naszych storytellerów do pracy, którą wykonują każdego dnia. Stawiamy sobie nawzajem wyzwania, aby stale się rozwijać i uczyć. I właśnie dlatego znajdujemy również czas na świetną zabawę!